dodano : 02.09.2014

Zabieg z witaminą C - odmładzająca moc natury, regeneracja i ujędrnienie.

Anti-Ageing Vital Energy

Podczas całego życia narażeni jesteśmy na różne czynniki przyspieszające naturalny proces starzenia. Styl życia: palenie tytoniu, dieta, stres oraz działanie słońca wytwarzają nadmiar wolnych rodników. W rezultacie maleją w skórze zasoby witaminy C ? jednego z głównych antyutleniaczy.

Witamina C potrzebna jest skórze do utrzymania jędrności, świetlistości i młodego wyglądu. Ułatwia tworzenie nowych włókien kolagenu, pobudza regenerację, optymalizuje nawilżenie, reguluje pigmentację ograniczając powstawanie przebarwień. Działa aktywnie przeciw starzeniu skóry.

Zabieg z witaminą C zawiera kompleks składników, które w aktywny sposób działają dobroczynnie na skórę m.in. czystą witaminę C, pochodną witaminy C (VC-IP), ascorbyl PM, wosk z pomarańczy, koncentraty z wiśni Acerola, z cytryny, z pomarańczy oraz z papai, wyciąg z bobrka trójlistkowego, a także filtry UVA, UVB, SPF 10 i mikropigmenty rozświetlające.

Kuracja zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami oraz silnie stymuluje wytwarzanie kolagenu, poprawiając jędrność i elastyczność skóry. Następuje widoczna poprawa nawilżenia i odżywienia. Efektywnie przeciwdziała tworzeniu zmarszczek. Reguluje pigmentację cery, hamując nadmierne wytwarzanie melaniny oraz odbarwiając już wytworzoną. Zapobiega w ten sposób powstawaniu plam, przebarwień i piegów na skórze, wyrównując koloryt cery. Wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne.

Cera nabiera świetlistości i witalności, wygląda młodziej i piękniej. Jej powierzchnia wygładza się, mniej widoczne są pory, spłycają się bruzdy mimiczne. Mikropigmenty zapewniają świetlistość i promienność skóry po wykonanym zabiegu.

Polecany:
- w dowolnej porze roku,
- dla osób w każdym wieku,
- dla osób mających cerę z problemami pigmentacyjnymi: plamami, przebarwieniami i piegami,
- dla osób po okresie dłuższego przebywania na słońcu,
- dla osób z cerą przesuszoną wymagającą odżywienia, nawilżenia i regeneracji,
- dla osób, których cera potrzebuje wsparcia w ochronie przeciw starzeniu ? drobne zmarszczki, brak jędrności,