dodano : 26.08.2014

Jest to rewolucyjny zabieg, dający wiele nowych możliwości w świecie stylizacji paznokci. To koniec zmagań z odpryskiwaniem, smugami oraz długim czasem wysychania. SHELLAC to paleta różnych barw, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta.
Manicure hybrydowy ma naturalny wygląd. Produkt ten po nałożeniu pozostaje bez skazy przez ponad dwa tygodnie, nakładany jest jak lakier, utwardzany w lampie UV, przez co jest wytrzymały jak żel, a zarazem łatwy do usunięcia w zaledwie kilka minut bez ingerencji w naturalną płytkę paznokcia.
SHELLAC łączy najlepsze właściwości lakierów do paznokci oraz najlepszych cech żelu. Z uwagi na właściwości żelu jest to produkt niezwykle elastyczny a zarazem cienki jak lakier, doskonale sprawdza się podczas utwardzenia naturalnej płytki paznokci, dając tym samym bardzo naturalny wygląd oraz trwałość. Niezwykle błyszczące wykończenie nie ulega zmatowieniu i nie odpryskuje nawet w najtrudniejszych warunkach.
To produkt hipoalergiczny, który nie powoduje żadnej szkody w naturalnej płytce paznokcia. Jest przeznaczony dla każdej kobiety ceniącej sobie czas wykonania usługi, trwałość i intensywność koloru oraz bardzo naturalny wygląd.