Laserowe odmładzanie - mezoterapia frakcyjna  

Zalety zabiegu

Czujesz, że Twoja skóra wymaga gruntownej odnowy, straciła swoją jędrność i naturalny kształt, a zmarszczki znacząco się pogłębiły i stają się trudne do ukrycia? Być może czas na sięgnięcie po spektakularne, niechirurgiczne metody radykalnego odmładzania? Laser  bez wątpienia jest jedną z najlepszych odpowiedzi, jakie ma współczesna medycyna na problem, jakim są wyraźne oznaki starzenia skóry.
To nowoczesne urządzenie, dzięki swoim możliwościom w bardzo szybki i skuteczny sposób spowoduje, że zmarszczki na Twojej skórze wygładzą się, skóra nabierze świeżego, zdrowego wyglądu i naturalnego, pięknego kolorytu.

Efekty

W wyniku zabiegów laserem skóra ulega wyraźnemu odmłodzeniu: poprawia się jej koloryt, zmarszczki stają się wyraźnie płytsze lub całkowicie się wyrównują, znikają wszelkiego rodzaju nierówności skórne, a twarz zyskuje zupełnie nowy, zdrowy blask.
Tuż po samym zabiegu ze względu na jego ablacyjny charakter, czyli naruszanie zewnętrznej warstwy naskórka, na twarzy mogą wystąpić opuchlizna zaczerwienia, a także strupki i podkrwawienia podskórne. Wszystkie efekty uboczne znikają jednak w ciągu maksymalnie kilku tygodni.

Efekty będą widoczne już po wykonaniu jednorazowego zabiegu, jednak dla uzyskania sektakularnych rezultatów rekomendujemy wykonanie zabiegów w serii od 3 do 5 sesji w odstępach 2 tygodni.

Wskazania

Wskazaniami do zabiegu resurfacingu czyli odmładzania twarzy laserem  są wyraźne oznaki starzenia skóry:

głębokie, widoczne zmarszczki,
ziemisty kolor skóry,
utrata kształtu owalu twarzy,
utrata jędrności skóry.

Szczegóły zabiegu

Zabieg nie wymaga ze strony klienta szczególnego przygotowania. Zabieg nie wymaga również znieczulenia. Dla uzyskania optymalnych rezultatów jest powtarzany w serii od 3 do 5 sesji w odstępach 2 tygodni.
Po odkażeniu i dokładnym oczyszczeniu skóra  poddawana jest zabiegowi. Laser dzieki swojemu ablacyjnemu działaniu odparowuje górne warstwy naskórka powodując, że skóra staje się gładsza, zmarszczki wypłycają się, a nierówności skóry znikają.
Dzięki frakcyjnemu działaniu lasera skóra Pacjenta zostaje ?podziurkowana? siateczką mikrouszkodzeń. Dookoła uszkodzonych obszarów pozostają kolumny zdrowych, nieuszkodzonych komórek, które są stymulowane do intensywnej odbudowy uszkodzeń. Dzięki temu namnażają się nowe włókna kolagenowe i elastyczne, co jest bezpośrednią przyczyną ujędrniania twarzy i odzyskiwania jej kształtu.

Wskazania pozabiegowe

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być silnie zaczerwieniona, opuchnięta i mogą pojawiać się lekkie wysięki limfatyczne, podkrwienia oraz strupki.
Dlatego też o skórę należy zadbać stosując kosmetyki łagodzące, myć skórę delikatnymi środkami bez zawartości mydła, nie narażać jej na mechaniczne uszkodzenia ? a zatem delikatnie osuszać, nie stosować peelingów i środków złuszczających ale też nie narażać na działanie czynników atmosferycznych, w tym w szczególności słońca.

Jeśli chcesz przyspieszyć efekt działania skóry sprawdź również jeden z najlepszych zabiegów wspierających mezoterapię osoczem bogatopłytkowym PRP.

Przeciwwskazania
Przeciwwskazaniami do zastosowania są:

choroby nowotworowe
niewydolność nerek, cukrzyca, niestabilna choroba niedokrwienna serca,
skłonność do blizn i bliznowców,
przyjmowanie antybiotyków, leków immunosupresyjnych,
świeża opalenizna,
opryszczka,
aktywne infekcje skórne na leczonym obszarze.